Portalul Tau - Interzis celor fara viitor !
Totul despre muzika , aici! Stiri , topuri , versuri ...mp3! Stiri Media , Barfe , tot ce este nou!... Referate On Line Casuta ta de mail ! 15Mb free! Cele mai apreciate retete culinare doar pentru tine! Download software ! Orice programel de care ai nevoie! Subtitrari ! Doar pentru a nu cauta prea mult! Cand ai nevoie sa zici ceva ! PHG Forum si te vei face auzit!
Referate On Line
 
Kut.Ro-Primul Motor de Cautare in Domeniile .ro
 
  
  StirileZilei                       
18.11.2017
    Moartea domnului Anghelescu
    Mariana a ramas la mama - Va sta tot in ...
    Traficul de organe umane – Sursa de ...
    Greva fara sfarsit sugruma anul scolar
    Fas la stenograme - Urmarire penala ...
    Delta Dunarii - Despagubiri de sute de ...
    Cazul Larisa Chelaru - Aproape de ...
    Servicii secrete - Alesii vor sa duca ...
    Atac - Tariceanu, tinta liberalilor
    PRM / La al IV-lea congres, Tribunul ...
    Vizita - Basescu la Palatul Elysee
    Control - Oprisan, acuzat de frauda
    Afacere - Termopane de 650 de milioane ...
    Bussines - Sportivii si afacerile
    Petromservice - Spectrul somajului

MediaNews
Goală pentru animale
După ce a avut mai multe apariţii în costumul Evei într-o revistă pentru bărbaţi,...
Michael Flatley la Bucureşti
Revine - Magia dansului, la Sala Palatului Celebrul spectacol “Lord of the Dance”, în regia şi...
Castigatorul Palme d’Or 2008 «trebuie sa stie pe ce lume traieste»
Presedintele juriului Festivalului de Film Cannes 2008, actorul si regizorul Sean Penn, a tinut sa transmita...
Zana, jurizata la Cannes de Robert de Niro
Daca in urma cu cateva zile, Andreea Marin Banica era gazda perfecta a Galei UNICEF, iar la inceputul acestei...
Pisi, absenta de la party-ul de final al telenovelei “Inima de tigan”
Dana Hauer, alias Pisi din telenovela “Inima de tigan”, a lipsit, ieri, “motivat” de la petrecerea de final...
Mai multe stiri
MusicVip
Mai multe stiri
Administratia publica pe internet

Ministere

Institutii aflate în subordinea Guvernului României

Institutii aflate în subordinea, sub autoritatea sau în coordonarea ministerelor

La nivel local: (click pe judetul care va intereseaza)


 

Jud. Alba:

Primaria Alba Iulia: http://www.apulum.ro/

Prefectura Alba: http://www.prefecturaalba.ro/

Consiliu Judetean Alba: http://www.cjalba.ro/

Sus

Jud. Arad:

Primaria Arad: http://www.primariaarad.ro/

Prefectura Arad: http://www.prefectura-arad.ro/

Consiliul Judetean Arad: http://www.cjarad.ro/

Sus

Jud. Arges:

Primaria Pitesti: http://www.primariapitesti.ro/

Prefectura Arges:

Consiliul Judetean Arges: http://www.cjarges.ro/

Sus

Jud. Bacau:

Primaria Bacau: http://www.primariabacau.ro/

Prefectura Bacau: http://www.prefecturabacau.ro/

Consiliul Judetean Bacau: http://www.csjbacau.ro/

Sus

Jud. Bihor:

Primaria Oradea: http://www.oradea.ro/

Prefectura Bihor: http://www.prefecturabihor.ro/

Consiliul Judetean Bihor: http://www.cjbihor.ro/

Sus

Jud. Bistrita Nasaud:

Primaria Bistrita: http://primariabistrita.ro/

Prefectura Bistrita Nasaud: http://www.prefecturabn.ro/

Consiliul Judetean Bistrita Nasaud: http://www.consjudbn.8m.com/

Sus

Jud. Botosani:

Primaria Botosani: http://www.primariabt.ro/

Prefectura Botosani: http://www.botosani.eu.org/

Consiliul Judetean Botosani: http://www.cjbotosani.ro/

Sus

Jud. Brasov:

Primaria Brasov: http://www.brasovcity.ro/

Prefectura Brasov: http://www.prefecturabrasov.ro/

Consiliul Judetean Brasov: http://www.judbrasov.ro/

Sus

Jud. Braila:

Primaria Braila: http://pmb.braila.astral.ro/

Prefectura Braila: http://www.bjbraila.ro/prefectura

Consiliul Judetean Braila: http://www.cjbraila.ro/consiliu/index.html

Municipiul Bucuresti:

Primaria Municipiului Bucuresti: http://www.pmb.ro/

Prefectura Municipiului Bucuresti: http://www.prefecturabucuresti.ro/

Consiliul Municipiului Bucuresti: http://www.pmb.ro/

Sus

Jud. Buzau:

Primaria Buzau: http://www.primariabz.ro/

Prefectura Buzau: http://prefectura.buzau.ro/

Consiliul Judetean Buzau: http://www.cjbuzau.ro/

Sus

Jud. Caras Severin:

Primaria Resita: www.geocities.com/primariaresita

Prefectura Caras Severin: http://www.prefectura-cs.eu.org/

Consiliul Judetean Caras Severin: http://www.cs.ro/Consiliul_Judetean/index.html

Sus

Jud. Calarasi:

Primaria Calarasi: http://www.primaria.calarasi.ro/

Prefectura Calarasi: http://www.prefecturacl.ro/

Consiliul Judetean Calarasi: http://www.calarasi.ro/cons

Sus

Jud. Cluj:

Primaria Cluj: http://www.primariaclujnapoca.ro/

Prefectura Cluj: http://www.prefecturacluj.ro/

Consiliul Judetean Cluj: http://www.cjcluj.ro/

Sus

Jud. Constanta:

Primaria Constanta: http://www.primaria-constanta.ro/

Prefectura Constanta: http://www.prefectura-ct.ro/

Consiliul Judetean Constanta: http://www.cjc.ro/

Sus

Jud. Covasna:

Primaria Sf. Gheorghe: http://www.sfantugheorghe.ro/primaria/

Prefectura Covasna: http://www.prefecturacovasna.ro/

Consiliul Judetean Covasna: http://www.covasna.info.ro/

Sus

Jud. Dâmbovita:

Primaria Târgoviste: http://www.pmtgv.ro/

Prefectura Dâmbovita: http://www.prefecturadambovita.ro/

Consiliul Judetean Dâmbovita: http://www.cjd.ro/

Sus

Jud. Dolj:

Primaria Craiova: http://www.primariacraiova.ro/

Prefectura Dolj: http://www.prefecturadj.ro/

Consiliul Judetean Dolj: http://www.cjdolj.ro/

Sus

Jud. Galati:

Primaria Galati: http://www.primaria.galati.ro/

Prefectura Galati: http://prefectura.galati.ro/

Consiliul Judetean Galati: http://www.cjgalati.ro/

Sus

Jud. Giurgiu:

Primaria Giurgiu: http://virtcom.ipa.ro/gr/primarie_nou.html

Prefectura Giurgiu: http://www.prefgiurgiu.ro/

Consiliul Judetean Giurgiu: http://www.cjgiurgiu.ro/

Sus

Jud. Gorj:

Primaria Târgu Jiu: http://www.targujiu.ro/

Prefectura Gorj: http://www.prefecturagorj.ro/

Consiliul Judetean Gorj: http://www.cjgorj.ro/

Sus

Jud. Harghita:

Primaria Miercurea Ciuc: http://clmc.topnet.ro/m-ciuc.htm

Prefectura Harghita: http://www.prefecturahr.ro/

Consiliul Judetean Harghita: http://www.cchr.ro/

Sus

Jud. Hunedoara:

Primaria Deva: http://www.e-deva.ro/

Prefectura Hunedoara: http://www.prefecturahunedoara.ro/

Consiliul Judetean Hunedoara: http://www.artelecom.net/conjudhd

Sus

Jud. Ialomita:

Primaria Slobozia: http://www.cicnet.ro:4040/cic/primarie

Prefectura Ialomita: http://www.prefial.ro/

Consiliul Judetean Ialomita: http://www.cicnet.ro/

Sus

Jud. Iasi:

Primaria Iasi: http://primaria-iasi.ro/

Prefectura Iasi: http://prefectura-iasi.ro/

Consiliul Judetean Iasi: http://www.icc.ro/

Sus

Jud. Ilfov:

Primaria Ilfov:

Prefectura Jud. Ilfov: http://www.prefecturailfov.ro/

Consiliul Judetean Ilfov:http://www.cjilfov.ro/

Sus

Jud. Maramures:

Primaria Baia Mare: http://www.baiamarecity.ro/

Prefectura Maramures: http://www.prefecturamaramures.ro/

Consiliul Judetean Maramures: http://www.cjmm.multinet.ro/

Sus

Jud. Mehedinti:

Primaria Drobeta Turnu Severin: http://www.primaria-dts.ro/

Prefectura Mehedinti: http://www.prefecturamehedinti.ro/

Consiliul Judetean Mehedinti: http://www.cjmehedinti.ro/

Sus

Jud. Mures:x`

Primaria Târgu Mures: http://primaria.tirgumures.ro/

Prefectura Mures: http://www.prefecturams.ro/

Consiliul Judetean Mures: http://www.cjmures.ro/

Sus

Jud. Neamt:

Primaria Piatra Neamt: http://www.piatraneamt.ro/

Prefectura Neamt: http://www.prefecturaneamt.ro/

Consiliul Judetean Neamt: http://www.cjneamt.ro/

Sus

Jud. Olt:

Primaria Slatina: http://www.primariaslatina.ro/

Prefectura Olt: http://www.prefecturaolt.slatina.ro/

Consiliul Judetean Olt: http://www.cjolt.slatina.ro/

Sus

Jud. Prahova:

Primaria Ploiesti: http://www.ploiesti.ro/

Prefectura Prahova: http://www.prefecturaprahova.ro/

Consiliul Judetean Prahova: http://www.cjph.ro/ http://www.prahovainfo.ro/

Sus

Jud. Satu Mare:

Primaria Satu Mare: http://www.satu-mare.net/

Prefectura Satu Mare: http://www.prefecturasatumare.ro/

Consiliul Judetean Satu Mare: http://www.cjsm.ro/

Sus

Jud. Salaj:

Primaria Zalau: http://www.zalausj.ro/

Prefectura Salaj: http://www.prefectura-salaj.ro/

Consiliul Judetean Salaj: http://www.cjsj.ro/

Sus

Jud. Sibiu:

Primaria Sibiu: http://www.sibiu.ro/

Prefectura Sibiu: http://www.prefectura-sibiu.ro/

Consiliul Judetean Sibiu: http://www.cjsibiu.ro/

Sus

Jud. Suceava:

Primaria Suceava: http://www.primsv.suceava.astral.ro/

Prefectura Suceava: http://www.prefecturasuceava.ro/

Consiliul Judetean Suceava: http://www.consiliu.suceava.ro/

Sus

Jud. Teleorman:

Primaria Alexandria: http://www.evstar.ro/alexandria/

Prefectura Teleorman: http://www.cictelnet.ro/RO/Prefectura/prefect.htm

Consiliul Judetean Teleorman: http://www.cictelnet.ro/

Sus

Jud. Tulcea:

Primaria Tulcea: http://www.primaria-tulcea.ro/

Prefectura Tulcea: http://www.prefecturatulcea.ro/

Consiliul Judetean Tulcea: http://www.cjtulcea.ro/

Sus

Jud. Timis:

Primaria Timisoara: http://www.primariatm.ro/

Prefectura Timis: http://www.prefectura.banat.ro/

Consiliul Judetean Timis: http://www.cjtimis.ro/

Sus

Jud. Vaslui:

Primaria Vaslui: http://www.primariavaslui.ro/

Prefectura Vaslui: http://www.prefectura.vaslui.ro/

Consiliul Judetean Vaslui: http://www.vaslui.ro/consiliu

Sus

Jud. Vâlcea:

Primaria Vâlcea: http://www.primariavl.ro/

Prefectura Vâlcea: http://www.prefecturavl.ro/

Consiliul Judetean Vâlcea: http://www.cjvalcea.ro/

Sus

Jud. Vrancea:

Primaria Focsani: http://www.focsani.info/

Prefectura Vrancea: http://www.rhp.ro/prfvrancea

Consiliul Judetean Vrancea: http://www.cjvrancea.ro/

Pentru observatii, completari si sugestii referitoare la aceasta pagina contactati webmaster@e-guvernare.ro

   
 Noutati Legislative
Lista completa formulare
Agentii si operatiuni
Servicii On Line
Legislatia Auto
Sistemul fiscal
Persoane fizice
Persoane juridice
Noutati
   
Parteneri : www.masini.ro www.jurnalul.ro www.libertatea.ro www.tvmania.ro 
Cum sa adaugi un site - Termeni de utilizare - Politica de securitate - Mail us - Publica pe acest site  FreeFind.com
©Copyright reserved by PHG- 2003 Prodemo Consulting - What's new